Твој пријател на секое патување!

Придружи се и добивај дополнителни попусти!

Мислам дека сите ние патуваме, за да се бараме и пронајдеме себе, кога ќе се вратиме дома.

Адичие

#BellaTravelTeam

александра

Травел Консултант

Деспина

Травел Консултант

Лидија

Травел Консултант

Елена

Травел Консултант


Crown Hotel Nea Skioni


Лоциран директно на море покрај Nea Skioni, Crown Hotel со неговата единствена положба, нуди многу можности за бројни активности во текот на цела година.

Во топлите летни денови можете да уживате на убавите приватни плажи со лежалки и чадори кои што ги обезбедивме за вас или во текот на зимата може да ги пробате термалните бањи во Loutra, кои што се оддалечени само 4км од хотелот.


На само неколку чекори се нaоѓаат традиционални таверни каде што можете да пробате традиционална Грчка кујна, гледајќи на градското пристаниште.

Секоја соба е опремена со ТВ со рамен екран со сателитски канали, приватно капатило, балкон со поглед на морето, мал фрижидер, клима уред и бесплатен безжичен интернет. 

Со својата мирна но сепак динамична околина, Ви гарантираме дека ќе имате пријатен и релаксиран престој.  
Хотелските соби се од различен вид и со различна големина, се со цел да се задоволат Вашите потреби. Она што не прави единствени е тоа што секоја соба има непречен поглед на убавото Егејско море.

 Круме Волнаров 

quote-left

Најубав хотел на првиот крак

Crown Hotel дефинитивно е најубавиот хотел на првиот крак Касандра, плени со прекрасната природа и волшебиот поглед на море. 

Јави се и добиј специјална понуда само за тебе

Нашиот тим го очекува твојот повик

ТА Бела Травел

ул. Македонски Гемиџии бр.1

Битола, 7000

тел: +38947221500

contact@bellatravel.mk

За нас


Вашите потреби се наши приоритети и се трудиме да ви понудиме најдобро решение.

Сподели