Купи!

Booking Natasa Kostovska HERO promo 30%

ден21,564.00

Содржини & Услуги

 • Максимум гости во соба – 3 возрасни + 1 дете / доколку сте поголемо семејство се сместувате во адекватни соби
 • Вклученo ноќевање за две лица со појадок.
 • Собите се со поглед на море во Блок А
 • Големината на собите е од 25 – 35 м2
 • Сопствен балкон со летна чајна гарнитура
 • Климатизер, фрижидер 100 литри, кабелска ТВ, сопствен тоалет
 • Користење на климатизерот не се наплаќа
 • Бесплатен Wi-fi интернет
 • Бесплатен паркинг мониториран 24/7 часа 
 • Сопствена приватна песочна плажа на 30 метри од соба
 • Посебно катче за деца
Категорија

Опис

Booking despription

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Booking Natasa Kostovska HERO promo 30%”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *